Danes je ponovno odprl svoja vrata Hi-Fi sejem HIGH END 2014 Munich. Tudi letos se bodo predstavile največje blagovne znamke High End-a. Prisotni bodo tudi nekateri slovenski proizvajalci, kot npr. Kuzma, Erzetich Audio, RW Acoustics. Sejem bo trajal do nedelje 18.5.2014. Vljudno vabljeni.