Našim zvestim bralcem sporočamo, da smo se vrnili iz več kot mesec dolge pavze. Zaradi neljubih dogodkov, ki so se nam pripetili v zadnjem mesecu, je bilo pisanje člankov na blogu precej oteženo. Obljubimo, da se bomo potrudili in nadoknadili izgubljeno.
Poletje se je začelo in z njim povezani festivali, koncerti ter težko zasluženi dopust. Uživajte vsak trenutek v dobri družbi in ob dobri glasbi. Ne pozabite na svoje najdražje in na trenutke, ki ste jih in jih boste preživeli skupaj.