Letošnji Multimedia Hi-Fi Show 2017 se je v soboto zvečer končal. Imeli smo se lepo, poslušali ogromno kvalitetne glasbe, se prijetno družili in poklepetali o našem izdelku Archus Audio Primus. Hvala vsem obiskovalcem za prijetne dni. V nadaljevanju še slike s strani MonoStereo (Matej Isak). Celotna reportaža iz sejma s slikami na strani MonoStereo.